| crazyjoker13 a întrebat:

Profesoara mea de contabilitate ne-a cerut sa reinregistram firma de exercitiu pe www.roct.ro. Ce ar trebui facut? Trebuie sa intru cu acelasi email? Sa ma inregistrez din nou cu alt cont de mail?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Incearca inregistrarea pe aceiasi adresa de e-mail--- daca nu merge, iti faci alt cont.
Pentru a inregistra firma urmeaza instructiunile de aici :http://it-teacher11.blogspot.ro/p/despre-firma-de-exercitiu.html

1 răspuns:
| crazyjoker13 explică:

Nu merge, email luat. Stiu parola si emailul, dar oare n-o sa faca figuri profa? Habarnam care-i tehnica. Este oare acolo ceva buton "Reinregistrare firma dupa ce devine inactiva" sau ceva asemanator?