| Adysor92 a întrebat:

Propunere de tranzactii online, sugestii, pareri orice...gen Forex sau altele! Chiar si o opinie orice! Dau funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| shu7e a răspuns:

Dupa intrebarea ta raspunsul meu e 100% EDUCATIE. A ta. Altfel ai sa pierzi bani. La fel de garantat ca si castigurile ce ti le ganteaza altii in forex, amazon sales, investitii, pariuri, dat cu zarul sau ghicit in... (carti, ghic, stele, nori, palma si orice altceva)

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Bitcoin.
Astazi,
1 BC = 8774.50 euro, in crestere.

| RoCkKiD a răspuns:

Cati bani ai de pierdut la dispozitie? Ca banii cu care te joci la bursa trebuie sa fie bani de care nu prea ai nevoie pentru ca treaba e volatila.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa te specializezi mult ca să poți tranzacționa. Intri în cea mai mare piață din lume, ai grija la buzunare!