| Marian1001 a întrebat:

Puteti sa îmi dati niste idei de mini afaceri? Ceva simplu, din care as putea castiga bani.Acord funda

Răspuns Câştigător
| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Daca ar avea toata lumea idei ca si tine cine dracu ar mai munci? puneti mintea la treaba si creeazati propriile idei.

3 răspunsuri:
| TommyTom a răspuns:

Da, descarci aplicatii ''cash app'' (cauta pe google play) si primeste bani la fiecare aplicatie descarcata. Problema este ca in Romania nu poti destui bani din aceste aplicatii, primesti gen 1 cent sau 2, in america primesti si 3$ pe aplicatie

| suntserios a răspuns (pentru TommyTom):

Asta nu e afacere... e pierdere de timp