| Reddfox a întrebat:

Recent mi-am facut un cont PayPal (stiu, cam tarziu). Si din cate am citit, pot sa scot bani de pe el doar cu un card Visa.
Nu exista alte metode?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu ti-ai adaugat contul bancar sau credit cardul, contul nu este valid si nu poate fi folosit!
Asta sunt conditiile Paypalului.
Faptul ca tu nu ai inca nimic legat de el, pentru ca ai venit sa intrebi aici, imi spune clar ca, tu nu ai inca un cont de Paypal valid, deci, nu ai inca ce folosi!
Termina-ti de facut contul in paypal si adauga-ti contul bancar si credit cardul, ca sa poti fii verificat de Paypal si sa ti se dea dreptul sa le folosesti serviciile.
Daca nu ai implinit 18 ani, uita d epaypal, ca asta este conditia eliminatorie!
Paypalul se foloseste cu cont bancar sau credit card. Daca nu le ai, nu ai cum sa folosesti un cont Paypal!