| claruta a întrebat:

am primit de la un prieten cadou de ziua mea 30 de milioane am mai strans bani si acum am 40! nu stiu ce sa fac cu banii acestia! da-timi sfaturi!

Răspuns Câştigător
| SonicAndrei a răspuns:

Eu zic să-ți iei un calculator cu banii ăștia. De exemplu un i5 performant, cu o placă video nVidia GTX 670 de 2 GB. Am dat un exemplu, îți poți face configurația cum vrei.

Ai putea să-ți iei un Samsung Galaxy S4.

Eu mi-aș lua un calculator performant, dar depinde de ce vrei tu.

Eu zic să-ți iei ceva durabil, să simți să ai făcut o investiție majoră importantă și de durată.

5 răspunsuri:
| Glamour612 a răspuns:

Poți să îți iei un aparat foto profesional, un Iphone 5, haine, să pleci împreună cu prietenul tău undeva timp de o săptămână și multe altele. Sau poți să îi pui în bancă și să strângi mai mulți bani pentru ceva mai valoros, cum ar fi o mașină.

| andru10best a răspuns:

Mai strange bani si incepe o afacere ca sa faci mai multi bani

| TheTelemea a răspuns:

1. Se scrie dati-mi*
2. Apuca-te de facut muzica(cumpara-ti un instrument)
3. (daca te pricepi si n-ai un PC prea bun) Fa-ti un gaming PC
4. Daca esti major investeste-i intr-o afacere.

| ozzyyy a răspuns:

Da-mi-i mie laughing)

| hawstuff a răspuns:

Iati o masina la 1000 eurowinking