| v1rUsSs a întrebat:

Sal TPUhappyAs dori sa donez intr-un joc 12, 40 euro si as vrea sa stiu cat o sa mi se adauge la factura de la abonament happyDau fundahappy

7 răspunsuri:
| condreavaly a răspuns:

Sa zicem ca tu donezi 40 de euro. bun. abonamentul tau este de 10 euro. in total ai 50 de euro. sa se inteleaga 40 de euro este costul suplimentar(fara alte costuri calculezi) in total ai 50 de euro. din aia 50 de euro mai adaugi un 24% tva. tva-ul la 50 deste de 12 euro. in total vei avea factura de 62 de euro cu tva inclus. un mic sfat. nu baga bani in jocuri. am facut si eu prostia sa pun 250 de euro in nfs world si inca vreo 80 in race or die 2( joc pe iphone) si dupa m-am plictisit de ele.

| Shane a răspuns:

12,40 euro

| Lauraelena01 a răspuns:

Cat ai donat. de ex daca donezi 12 euro atat o sa iti vina de platit pe factura :*

| Vendettatpu a răspuns:

Daca donezi 12 euro vine vreo 72 de lei.ca este 6 lei un euro.din cate stiu eu

| darrio2007 a răspuns (pentru Vendettatpu):

6 lei un euro? Traiesti prin SUA?

| JustLove22 a răspuns:

O sa se bage la factura vreo, sa estimez
20 ron