| nicko_6736 a întrebat:

Sall. cam cat ar costa cel mai ieftin bilet de avion Paris-Bucuresti? va rog spuneti-mi

Răspuns Câştigător
| EduardGa a răspuns:

Anul trecut, vara mea a calatorit cu compania WizzAir, la categoria low cost, si a platit in jur de 160 de euro. A ajuns foarte bine pe aeroportul Beauvais, un aeroport destul de mic, cu un singur terminal. Parisul e undeva la vreo juma de ora de mers cu masina, de la aeroport. Nu a ales o companie care are legaturi cu aeroporturi faimoase si imense din Paris, pentru ca pretul calatoriei era peste bugetul ei. Tu informeaza-te si... bafta!

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Asta depinde de compania de zbor, data la care il cumperi, caci cu cat il cumperi mai aproape de data zborului este mai scump.
http://www.vola.ro/lowcost.html

| alex112233 a răspuns:

130 euro