| speed111 a întrebat:

SaLL! Sunt din Bucuresti si imi caut de munca am 16 ani sa imi zica si mie cineva unde as putea lucra si unde as gasi de munca ar fi bine sa-mi zica cineva din Bucuresti dar nu conteaza primesc orice sfat big grin as lucra ca orice!

3 răspunsuri:
| andrw1929 a răspuns:

Te-ai putea angaja la impartit pliante...

| ONElena11 a răspuns:

Poti sa gasesti prin pub-uri sau baruri, cluburi cu jumatate de norma

| bogddan4you a răspuns:

Sall am eu nevoie de un admin pentru unul din blogurile mele platesc 3 euro pe luna sau daca vrei poti sa-ti faci o afacere online unde sa castigi 25 40 euro pe luna detalii idul meu anonim4you44