| mennenspeed a întrebat:

SAll TPU! Am fost azi cu un vecin la pariuri sportive ( SKY BETS SPORT). Am bagat 4 meciuri. Sistem joc : BILET SIMPLU. Daca am pierdut un meci, mai pot castiga ceva bani, adica? 3 meciuri am nimerit, iar unul am pierdut. Pe bilet scrie castigul maxim potential 101.61 ron. Mai castig bani? Va rog raspundeti, Rog seriozitate.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu castigi si eu am pus 7 meciuri dar unul l-am pierdut x( aveam 2 milioane castig cu 10 lei laughing asta e

| mennenspeed explică (pentru anonim_4396):

Pot baga un meci doar?
sau 2? ...care este numarul minim? De meciuri care le poti baga?

| anonim_4396 a răspuns (pentru mennenspeed):

Pai poti pune dar nu castigi cine stie ce
De exemplu bagi 10 lei si poate scoti 13lei, are rost pentru 3 lei sa bagi?
un tovaras de a meu a castigat in 2 luni 100 milioane, dar in mai putin de o luna a bagat banii inapoi, a avut ghinion tongue pune si tu meciuri putine sa ai sanse mai mari
salll

| Niki9 a răspuns:

Cel mai probabil NU. Daca sistemul de joc este BILET SIMPLU si ai pierdut la un meci nu mai poti castiga nimic.