| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPU, cum imi pot face un card pe care sa imi vina banii deoarece eu am cont de youtube si de la parteneriat imi vin bani dar acestia ii pot debune pe contul PayPal.
Ca sa am cont paypal, trebuie sa am un card si eu nu ma prea pricep asa ca va rog sa-mi spuneti si mie cum ar trebuie sa cer la banca si ce ar trebui sa cer big grin pentru a-mi face un card pe care sa imi vina banii.

1 răspuns:
| uninvited66 a răspuns:

NUU stai. Ai banii luati pe PayPal. Ok dai log in in cont, si dai la Withdraw. Iti ia 2 $ sa iti puna banii pe card!