| anonim_4396 a întrebat:

Sall, TPU vreau sa imi fac cont de PayPal dar am card la banca transilvania, se poate si cu acesta?

9 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cont de paybal?

| No10 a răspuns (pentru K0sti):

Da!

| K0sti a răspuns (pentru No10):

Da ce? paybal? Ce e ala? Inventezi tu conturi noi?

| No10 a răspuns (pentru K0sti):

Las-o balta, vad ca nu stii ce e ala si nu ai habar!

| K0sti a răspuns (pentru No10):

Intreaba la banca, ca de aia exista relatii cu clientii! Da vezi cum faci sa te faci de ras, ca si aici!

| No10 a răspuns (pentru K0sti):

Eu am intrebat deoarece stiam ca se poate doar pe carduri Maestro, VISA sau MasterCard dar unii ca tine sunt mai batuti in cap, si nu prea au habar pentru ce mai comenteaza!

| K0sti a răspuns (pentru No10):

Bolovane, se numeste PayPal, nu paybal! Asa ca nu stiu care e mai batut in cap!

| No10 a răspuns (pentru K0sti):

Mare lucru am gresit cu o litera si acuma faci pe prostu' ca nu stii ce e ala, fiecare om greseste cand scrie, daca comentezi doar sa faci misto mai bine impusca-te omule, planeta nu are nevoie de oameni ca tine! happy

| CPAElites a răspuns:

Da...Depinde cati ani ai si daca ai limite impuse pe card! Trebuie sa ai minim 14 lei pe card! ..La 5 zile dupa ce ai atasat cardul contului PayPal te duci la banca si ceri un extras de cont big grin Pe el trebuie sa fie un cod de patru cifre il bagi contul PayPal!