| adrianbestboy98 a întrebat:

Sall,vreau sa fac un obiect si sa il pun intr-un plic din ala mare sa nu platesc decat timbru si vreau sa il trimit de la ct la Iasi ca prin coletarie trebuie sa se duca sa il ia de la posta etc. prin plic duce posasu acasa vreau sa stiu cam in cat timp ar trebui sa ajunga daca are timbru

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

3 zile.
Dar dacă pui un obiect cât de cât valoros în plic, s-ar putea să nu ajungă deloc. Ct - Iași trece prin Moldova.