| TheHunter38 a întrebat:

Sallut, pentru a crea un cont online de pariuri sportive (gen bet365, de ce este necesar:

Trebuie sa creez un cont la o banca (cu card), pe care sa depun banii pe care vreau sa ii transfer pe contul de pariuri?

Iar retragerea de numerara se face pe cardul creat la banca respectiva?, dar cum ramane cu bonusu acordat?

Mai multe detalii mi-ar fi de folos

1 răspuns:
| Hubiter a răspuns:

Salut!
Ultima data cand am vrut sa imi fac cont pe un site de pariuri imi solicitau cont bancar ca sa pot transfera bani in si din aplicatie si copie la buletin.
Referitor la crearea unui cont, iti las aici un link de REVOLUT https://revolut.com/referral/gabrie9zxv! JAN1-23-AR-L2
Totul sa face online si iti protejezi cardul principal impotriva celor care fura date.

Referitor la bonus, dupa ce transferi in contul site-ului suma minima pentru bonus, administratorii site-ului iti vor adauga in contul creat pe site si acel bonus care, de multe ori nu poate fi retras, el trebuie pariat.

Sper sa iti fi fost de folost!
Cu drag,
Hubiter.ro