| SkulltagModerator a întrebat:

Sallz TPU Vreau sa schimb si eu un Nokia 2630 si un LG GU230 pe un Samsung s5320w Fac Schimbul doar fata in fata (In weekend de preferat) In Bucuresti Zona Sector 5 La Mall Liberty Center Sau la Afi Palace Cotroceni MS Mult si dau Fundita Primului care imi rasp!winking

+ nu stiu cand mai intru ca am belele asa ca cine are sa-mi dea mesaj la nr de tel :0754636022 (Orange) imi dati mesaju cu locul si ora (Sambata sau Duminica) si discutam restul dupa aiawinking Ms iar!

1 răspuns:
| gorgistar a răspuns:

Ya it hgfdlg\ jdfbuownxbjlkdtu