| FocusMood a întrebat:

1.Cum imi pot face un cont in banca pentru a scoate banii de pe youtube? Ce imi trebuie, trebuie sa ma duc cu un parinte...?
2.Am facut parteneriat cu youtube de vreo 3 luni si am acolo pe google adsense 2 luni in care mi-au trimis bani, dar eu nu am nici-un mijloc prin care sa scot banii (inca). Banii care mi-au trimis pana acum ii mai pot recupera?

1 răspuns:
| InspiratieDIY a răspuns:

Banii nu pleaca nicaieri. Vb cu parintii tai sa faca un cont in banca unde sa iti trimita banii