| Geani645 a întrebat:

A lucrat cineva la firma Tig Recruitment din București? Are de muncă în Anglia?

4 răspunsuri:
| 54kuv a răspuns:

In ce domeniu vrei sa lucrezi? nu-i cunosc dar e posibil sa te pot ajuta cu cate ceva. daca ai nevoie da un semn

| Geani645 explică (pentru 54kuv):

În fabrici

| 54kuv a răspuns (pentru Geani645):

Orice fabrica sau ceva anume (ai vreo calificare si vrei sa lucrezi pe meseria ta). Stii limba? Pe grupurile astea de pe Facebook vad ca mai intreba lumea si gaseste ajutor. daca crezi ca iti pot fi de vreun folos in vreun fel, sa dau niste telefoane sau stiu si eu. nu lucrez cu nici o agentie doar am destul de mult timp liber dar fara mobilitate (din pacate).

| Geani645 explică (pentru 54kuv):

Momentan sunt necalificat. Am decât permisul de conducere.