| Emi_8677 a întrebat:

A vandut cineva haine pe remix? A reusit, le-a iesit ceva? Cum decurg lucrurile?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, am dat 2 saci si ni au dat 60 ron in 3 luni pe ele

| ALEXICAmarketing a răspuns:

Incearca pe marketplace-ul de la Facebook si pe olx. Sunt rezultate bune.

| TaneOfficial a răspuns:

Heio,o sa iti prezint o metoda sigura si interesanta de a face BANI REALI DOAR JUCANDUTE un joc complex care te asigur ca iti va capta atentia. O multime de jucatori chiar traiesc din pricina acestui joc, de ce sa nu fii si tu unul dintre ei?

Te astept sa intri si sa ne formam cea mai cool comunitate din Romania.

Nu ezita sa IMI DAI MESAJ in cazul in care nu te descurci, eu in cel mai scurt timp posibil iti voi da un mesaj cu mai multe detalii de joc.

Uite aici link-ul de la joc, ce mai astepti:

https://www.marketglory.com/strategygame/dariusbm12