| Xenoverse1 a întrebat:

Acum recent mi-am facut un cont pe un site unde fac bani si vreau sa stiu cu ce pot scoate bani?
Multumesc!

14 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cu mouse-ul, daca este de unde.

| cosmin1324 a răspuns (pentru Bula):

Esti cumva moderator? Daca da, te rog sa il banezi pe userul asta https://www.tpu.ro/utilizator/abyokz/raspunsuri/ deoarece el face spam cu acel link care e nesigur, uita-te la raspunsurile lui si o sa vezi. Nu mi se pare normal ca cineva sa aiba voie sa faca clickbait si spam pe TPU. Daca nu esti moderator, vad ca esti expert deci poate poti vorbi cu ei.

| Bula a răspuns (pentru cosmin1324):

Nu sunt moderator.
Ii poti raporta si tu raspunsurile, ca spam.

| cosmin1324 a răspuns (pentru Bula):

Am facut, dar vad ca e cam degeaba. Poti lua legatura cu moderatorii in afara de raportare?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ma indoiesc amarnic ca nu iti zice cum poti scoate banii daca e un site minim de serios...

| GabiDumitrescu a răspuns:

NU o sa scoti nimic, stai calm. Ia zi-ne si noua CUM functioneaza site-ul respectiv. DE CE iti da tie bani?

| Frank51 a răspuns:

Depinde ce procesor de plati suporta site-ul, de regula paypal, skrill, netteler, si din conturile respective trebuie sa ai adaugat un card.

| cosmin1324 a răspuns:

Ce site?

| cosmin1324 a răspuns (pentru Xenoverse1):

Iesi de acolo: https://dearboss-iquit.com/influencersearn-com-scam-review/
Ai intrat pe linkul la tipul ala care spama ca poti castiga bani usori?

| Xenoverse1 explică (pentru cosmin1324):

Ce pot pati daca nu ies la timp?

| cosmin1324 a răspuns (pentru Xenoverse1):

Nu introduce datele tale personale(nume, adresa etc) si in special datele de pe vreun card pentru ca se poate sa iti fie furate. In rest, nu intra pe link-urile lor. Ai vazut pe site-ul ala care l-am postat ca minus "Part of a huge scam network" deci stai departe de el.

| Xenoverse1 explică (pentru cosmin1324):

Din pacate e prea tarziu, am facut-o deja.

| cosmin1324 a răspuns (pentru Xenoverse1):

Antivirus daca ai descarcat ceva de la ei si tinut evidenta la banii de pe carduri daca ai pus datele lor pe site. Daca n-ai facut asta e ok, nu prea au ce sa iti faca. Nu mai intra pe site-urile astea ca nu merita, singurul legit pe care il stiu e SwagBucks dar iti trebuie foarte mult timp sa faci ca sa faci ceva bani si nu merita toata chinuiala asta.