| Lecaalex123 a întrebat:

Salut,acum vreo 2 ani un unchi de al meu a facut un accident rutier, masina s-a răsturnat de vreo 3 ori a luat foc...( el a fost bine, nu a avut nevoie de ingrijiri medicale )dupa cateva ore s-a dus alt unchi dupa el, acolo a gasit ceasul lui de la mana ( fossil de vreo 300€) el are sarit toate limbile alea si trebuie schimbat gen puncul ala din mijloc unde se prind cele 3 limbi ( ora minut secundă). La mine in oras ( Tecuci) nu se baga nimeni sa il repare, am auzit ca la Galati, dar nu am gasit acolo pe cine cautam si am auzit ca trebuie facut la agentie de la fossil la Bucuresti, ce imi recomandati?

3 răspunsuri:
| anonymus4106 a răspuns:

Damn boy! Ce de detalii!

| CarcotasulVesel a răspuns:

Mama lor: fossila sfanta din Bucuresti, NU E EVIENT?
daca tot vrei sa bagi 200€ intr-un ceas de 50€ (atat face odata facut bucati)

Răspuns utilizator avertizat