| LowBass a întrebat:

Am 14 ani și aș vrea să fac ceva bani pe internet, am cautat foarte mult si ba găseam siteuri false etc, nu vreau răspunsuri de genul: ești prea mic nu te mai gândi la bani etc.
Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 14 ani nu poti face bani nici pe internet si nici in viata reala. esti mult prea micut pentru a te angaja cineva si ilegal.
Pe internet este posibil doar peste 18 ani, iar in viata reala, de la 15 ani, cu acordul parintilor, la gradini, imprastiat plainte samd.
Vad ca ai si o doza de aroganta, neacceptand ideea ca esti prea mic, care-i din pacate, unicul impediment care nu-ti permite legal sa mergi nicaieri la munca fizica, inainte de 15 ani impliniti, iar cea online, este numai pentru cei majori (peste 18ani).

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Te invit să te înregistrezi aici. Apoi te voi învăța pas cu pas să faci bani prin Internet.
https://shrinkme.io/E2l7XXLt

| Andreeush a răspuns:

La vârsta ta nu te angajează nimeni, mai bine ocupă-te de școală.