| florinflorinel18 a întrebat:

..am 15 ani si vreau sa fac rost de bani! ma puteti ajuta si pe mn va roog?

4 răspunsuri:
| Glooring a răspuns:

O sa iti dau un site in care lucrezi pe internet, adica iti da sa zicem un site si iti pune cateva intrebari referitoare la acel site, daca raspunzi cum trebuie o sa iti dea 0.03$ (acum depinde sunt o multime de tipuri de joburi de pe acel site unele iti dau de la 0.01$ pana la 0.05$ unele chiar mai mult dar acelea apar rar). Ei baga sa zicem 500 de intrebari dinacestea cu 0.05$ iar tu faci cate poti din ele ca sunt multi care lucreaza (aprox 600.000).

( Odata au bagat 40.000 de joburi cu 0.06$, iar un prieten de-al meu in 8 ore a facut 220 $.)

Dupa ce iti faci cont trebuie sa dai un test de engleza ca sa poti incepe.

Banii pe care o sa ii faci o sa ti-i bage pe paypal.

http://www.clickworker.com/......lickworker

PS: Ti-am dat acest site ca si invitatie de la mine, iar tu daca vei face 10 E eu voi primi 5 E. Daca vrei poti sa iti faci normal fara invitatie, cum doresti.

| Glooring a răspuns:

Ai incercat?

| florinflorinel18 explică:

Am incercat dar nu am un card crying

| Glooring a răspuns (pentru florinflorinel18):

Nu trebuie neaparat sa ai card.