| Mircea23592071 a întrebat:

Salut, am 16 ani si mi-am facut un card pentru liceu sa-mi deconteze abonamentul si sa primesc bursa, acum intrebarea mea este cati bani imi sustrage banca din card pe luna pentru intretinerea cardului? Tin sa mentionez ca este card facut la banca BCR.

Răspuns Câştigător
| Conii25 a răspuns:

Am avut si eu card la BCR in liceu, dar nu mi-au luat niciun ban de pe card. Sunt niste pachete speciale pentru elevi si studenti si nu iti ia comision, eu asa stiam.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In contractul pe care l ai semnat iti scrie exact comisionul de administrare

| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să fie specificat în contract.
La Raiffaisen de exemplu comisionul de întreținere e de 10 lei.