| andreiorlando99 a întrebat:

Salut am 17 ani, clasa a XI si am o problema la un picior deci nu pot face munca fizica asa ca as vrea sa va intreb ce slujbe, meserii stiti care as putea sa le urmez

Răspuns Câştigător
| MUFFIN0000 a răspuns:

Tester de jocuri video.Esti platit bine si stai si te joci happy

4 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Reparatii pantofi.

| Pandhoraa a răspuns:

Ai putea lucra de acasa ca operator interviu asistat de calculator
e un job part time cu contract de munca dar vei avea nevoie de acordul parintilor pentru ca nu esti inca major
https://www.mercury.ro/......ator-cati/
cred ca merita sa incerci

| smaly a răspuns:

Orice munca in afara de ces fizica. La birou..paznic...haker...cezi si tu sunt ft multe si diverse

| mariusc08 a răspuns:

Salut cu acest joc poti sa te si relaxezi si in acelasi timp poti sa castigi si bani reali care ii poti retrage prin mai multe platforme de tranzactionare sau direct in bitcoin. mai multe detalii pe mail mariuscalean@yahoo.com sau pentru inscriere gratuita ai pe linkul https://golden-tea.com/? ref=379719 o seara placuta