| prapaditu a întrebat:

Salut, am 17 ani si vreau sa incerc o mica afacere, doar ca nu am nicio idee... ma puteti ajuta? Cu sau fara investiție

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La varsta ta scoala trebuie sa aiba prioritate nu afacerile, alea mai tirziu după ce ai facut un liceu, eventual o facultate mai capeti experiență, dar la 17 ani esti inca minor fara drept de a face propria afacere, burta pe carte asta trebuie sa fie afacerea ta, invațatul scoala.

| christall a răspuns:

Acum e o perioada grea pentru business. Foarte multe firme incearca sa supravietuiasca pe piata. Citeste, asculta multe video-uri de la oameni care au afaceri, vezi unde au gresit ei, ce au facut bine. Asta daca vrei sa stii in ce bagi.

| Anonim0506 a răspuns:

Hey! Încearcă sa lucrezi pe site-uri de freelancing și sa editezi poze/clipuri pentru oameni. Se plătește destul de bine.

| prapaditu explică (pentru Anonim0506):

Imi poti da un link?

| Anonim0506 a răspuns (pentru prapaditu):

Instalează-ți fiverr