| Bogdan10001 a întrebat:

Salut,am 18 ani, aproape 19, vreau sa fac un imprumut la banca,nu am salariu nu lucrez,nu am cu ce sa girez,practic nu am nimic, dar vreau sa fac un imprumut, pot face lucrul asta? Si ce banca mi-ar oferi acest imprumut? Cat mai multe detalii! Dau funda

2 răspunsuri:
| gabriel87000 a răspuns:

Nici sa nu te gandesti la asa ceva pai aia de la banca iti cere adeverinta de salariat. cum sa-ti dea banca bani daca tu nu ai servici? si tu de unde le dai bani daca nu muncesti? ai sa gandim logic nu se poate imprumuta bani fara sa nu ai o sursa de venit dupa

| CartofiorDulce a răspuns:

Daca nu ai sursa de venit, nu o sa-ti dea niciun imprumut. Poate doar daca dovedesti ca vrei sa pornesti o afacere care va avea un venit sigur ca sa le poti intoarce banii, cu dobanda.