| theboyinlove a întrebat:

Am 19 ani sunt din Brasov și chiar as dori sa îmi găsesc un loc de munca. Am tot încercat la Glovo sau Food Panda mi se părea o alternativa chiar buna sa strâng bani doar ca am primit răspuns ca am fost pus in așteptare și ca flota e plină..Am încercat și ca livrator la pizzerii dar majoritatea caută cu experiența și eu am carnet doar de 11 luni deși stiu sa conduc bine..Nu cred ca as rezista la un job static gen vânzător la magazin și sincer acum și cu pandemia nu m-as expune prea mult... Ajutați-ma va rog, dați o alternativa ce as putea face? Am 19 ani, repet și am terminat liceu dar încep facultatea abia la început de 2021.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Depunet-ți cv-ul in cât mai multe locuri (perioada asta e chiar nașpa cu angajările!)

| Silwian37 a răspuns:

Ajutor de pizzar!

| theboyinlove explică (pentru Silwian37):

Și ce trebuie sa fac?

| Silwian37 a răspuns (pentru theboyinlove):

Prepari blatul feliezi legume si alte ingrediente smd...

| Briceagg a răspuns:

Ca brasovean iti zic ca nu prea sunt joburi de entry level, si alea care sunt, sunt naspa.

Daca stii engleza sau alta limba straina angajeaza-te la call center si vezi daca iti place