| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am 21 de ani si vreau să îmi incep propria firma de paza.
Ce trebuie sa fac?
E convenabil? Ma voi descurca?
Sau ce firma ar trebuie sa imi incep pentru varsta mea?
Vreau doar sa evoluez si sa fac bani! Sa am propria firma

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Salut am 21 de ani...ce firma ar trebuie sa imi incep"

ce știi să faci tu cel mai bine, cu aia să incepi

| Wr3nch a răspuns:

Ai bani de ars pe firma? Ca degeaba vrei daca nu ai cu ce investii.

| Alverto a răspuns:

Salut. In primul rand cel mai bun sfat pe care ți l-ar da orice mare antreprenor ar fi sa investești în educația ta (nu școlară) adică da te documentezi despre afaceri, cumpără cărți orice, îți recomand "start în antreprenoriat" de Cristian Onetiu. Ca sa iti meargă bine trebuie sa elimini persoanele negative din viața ta, chiar daca e greu, daca nu o faci de acum, vei regreta mai târziu.