| alexgerchev a întrebat:

Am cateva intrebari pentru cei care lucreaza in callcenter Orange.
Cum e sa lucrezi ca si callcenter? E greu sau idk?
Cat castigi pe luna?
Daca am numai profesionala ma pot angaja ca si callcenter?

1 răspuns:
| Furnicuta000 a răspuns:

Salariul nu e mare, 1500-2000 lei la program normal (nu stiu care e insa programul dar 8 ore se lucreaza). Poti si part time dar cu salariu mai mic.
Din cate stiu iti cere sa ai absolvite minim 12 clase.
Cat de greu e...depinde. Trebuie sa raspunzi la solicitarile clientilor, sa le rezolvi diferite probleme (ceea ce poate fi si dificil), unii mai injura sau iti strica ziua cu comportamentul lor