| AliLina2 a întrebat:

Salut,am cont PayPal si as vrea sa stiu urmatorul lucru:de exemplu, daca am 50-100 $ ce pot face cu ei? Pot cumpara ceva online? Sau ii pot transfera pe contul bancar?(am card Visa Electron).

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Poti sa cumperi o gramada de chestii. Un domeniu.com de exemplu sau un.ro si hosting. Dupa care te apuci frumos de un blog/ceva de genul.

| matryko a răspuns:

Poti sa afiliezi contul bancar la cel de PayPal ori poti sa faci cumparaturi cu contul pe Ebay.