| Iulian890 a întrebat:

Salut, am descoperit un site ahemoney care faci bani. E adevarat site-ul cand scoti banii sau e fake?

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poți scrie mai exact numele sitului?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Https://shrinkme.io/E2l7XXLt
Cu studiu și cu muncă, nu cu șmecherii, nu peste noapte.

| Frank51 a răspuns:

Da, toate sunt reale, si toti care au descoperit peste noapte au devenit bogati.

| Simpatic a răspuns (pentru Frank51):

A se evidentia faptul ca frank a spus-o cu sarcasm, asta pentru ca sunt unii care nu intelg acest tip de exprimare.

| Frank51 a răspuns (pentru Simpatic):

Prin unii te referi la 90% din TPU, nu? laughing

Chiar imi pare rau ca am ajuns sa fiu ironic si sarcastic, dar poate mai iluminez pe cativa care vor o schimbare cu adevarat.

| Simpatic a răspuns (pentru Frank51):

Da, la acei 90% m-am referit happy
dar exista si 10% care-s superi inteligentiwinking

| xVampirJmkx a răspuns:

E adevarat pana la un punct. In general aceste site uri sunt ca sa faca ei bani, nu sa faci tu. Oricum ai nevoie de multa munca pentru a scoate abia 5$