| Daniel3455 a întrebat:

Salut, am facut greseala de a baga datele cardului in adblock premium si nu mai stiu care este contul de gmail, cum pot face sa opresc abonamentul fara sa ma duc la banca?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Simplu: suni la banca si le spui sa opreasca plata!

| JicaContra a răspuns:

Daca ai o banca, calumea, cu internet banking si cu, cont de economii pe care poti sa iti faci singur, poti pur si simplu sa scoti toti banii de pe card, si sa ii bagi in contul de economii, si sa pui bani pe card numai cand ai nevoie sa faci plati

eu ASA fac la ING