| Bogdyyyyyyyyyyyy a întrebat:

Salut!
Am facut ieri o cerere de credit pe ceva site 'credius' de 10 000 lei. Astazi am primit creditul, doar ca am primit doar 5 000 lei. Oare pot face ceva sa le dau banii inapoi si sa renunt sau ceva? M-am bagat intr-o belea cam grava ca trebuie sa platesc 30 de luni 700 lei
Ajutati-ma va rog!

2 răspunsuri:
| tzionut a răspuns:

Ia legatura urgent cu ei. Probabil ti-au aprobat doar 5000. Returneaza tot plus dobanda. Cu cat mai repede cu atat mai bine. Apoi munceste. Food panda, spala vase, orice. Poti face 700 lei pe luna minim.

| ConstantinCucos a răspuns:

Solutia ar fi sa nu te implici in nicio activitate dubioasa!
Ai grija data viitoare!
Mult noroc!