| CiubotariuAndrei a întrebat:

Am inceput de curand colaborarea cu Illuminati, pentru obtinerea finantari financiare crearii unui website dedicat obtinerii de venituri nelimitate pentru romani! (obiectiv: progresul unei viitoare apocalipse financiare)! Imi puteti spune care este cea mai usoara si iubita metoda usoara de a castiga bani ce a-ti dori sa existe in mediul virtual? Promit aplicarea ideilor in site si realizarea fizica a acestora!

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"website dedicat obtinerii de venituri nelimitate pentru romani!"

scop utopic.

Nimeni nu-ți va da nimic pentru asta, dar tu știi mai bine

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

happy La medic pentru control ai fost? Ar fi interesant de citit biletul de iesire.

| sierra1 a răspuns (pentru doctorandus):

Așa... și?

| doctorandus a răspuns (pentru sierra1):

Am primit si eu spam sa ader la Illuminati. Mi s-au promis 30 milioane de dolari pe an.

| sierra1 a răspuns (pentru doctorandus):

"Mi s-au promis 30 milioane de dolari pe an."

cam puțin, eu zic să nu accepți