| Casian76 a întrebat:

Am lucrat de acasă pentru o companie (moderat anunțuri) singura metoda de plata este western union.
Am primit documentul de retragere al banilor și îmi cere: tara, numele complet, adresa și numărul de telefon.
Nu am nevoie de cont sau ceva? De unde știu când banii au fost trimiși?
Iertați-mă dar nu am m-am folosit niciodată de serviciile western union și vreau sa ma informez. Va mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Nu, vrei primi un numar si merg cu el la ghiseu ca sa sa scoti banii. Ar trebui sa iti zica firma ca ai fost platithappy

1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

Nu ai nevoie de cont, primesti doar un cod. Daca aveai cont se facea transfer bancar, care era mai ieftin, dar e ok si asa.