| Andrey202020 a întrebat:

Salut, am nevoie cam de 400 de Ron, banii ăștia eu nu ii pot strânge în nici într-o luna de zile, se apropie ziua celui mai bun prieten al meu și am nevoie de acești bani pentru a-i face cadou un vape, ziua lui este pe 27.01. 2019. El nu își poate permite un vape și își dorește un vape mai bine de 3 ani și nici acum el nu a reușit sa își cumpere unul, dar eu m-am gândit ca ii pot face cadou un vape cu ajutorul vostru!
Dacă îmi puteți recomanda un site bun de a face acești bani într-o săptămână.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu recomand cumpararea unui vape, pentru ca este total neadecvata si periculoasa pentru sanatate. Asta nu-i un cadou normal, cu atat mai mult sa-l daruiesti cuiva de care iti pasa.
Cumpara-i ceva de cati bani iti permiti, ca-i foarte normal ca intre voi copii sa va oferiti mici atentii.
cat privesc donatiile, cu draga inima o fac, pentru cei in nevoi, nu pentru droguri, vapeuri, tigari si alte chestii periculoase.
UIte aici ce se gaseste in vape-urile dupa care va dati in vant toti copii:
https://www.healthy-holistic-living.com/......corn-lung/

| Andrey202020 explică (pentru Violleta2022):

Aaaaa, bun, la 19 ani nu cred ca îs copil. Dar oricum, mulțam!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Andrey202020):

-Ce adult de 19 ani, vine pe un forum sa ceara donatii de 1 euro ca sa-i cumpere prietenului, un cadou?
-Niciunul!
Doar un copilas ar face asa ceva!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Donatii ca sa cumperi rahaturi care provoaca cancer? Lool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing) sti ce patea pinochio cand mintea?

| Andrey202020 explică (pentru anonim_4396):

Csf, dacă nu am avut bani de televizor sa vad ce pățea nu am de unde sa stiu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt vape-ul e pentru tine.
De ce nu te duci la munca ajutor de ospatar la vreun bar restaurant ceva, ca sa-ti iei din banii tai?

| Andrey202020 explică (pentru anonim_4396):

Eu nu vreau donați, vreau o recomandare la un site unde poți câștiga bani! Oricum, mulțam!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrey202020):

Prosti sunt aia care se scoala dimineata la 6 sa plece la munca, si sa munceasca 8-10 ore pe 1500 2000 ron. Doar daca ar fi stiut ei ca poti sa faci bani si alfel, stand acasa, si intrand pe site-uri sa faci bani. Dar cred ca ei nu stiu. De-asta se duc ca fraierii la munca.
"Pamflet"
Si un cadou il faci din inima, ceva ce i-ar place, dar asta nu inseamna tigari, si vape. Alea le dai la dusmani ca sa moara mai repede, nu la prieteni.