| numesiprenume0 a întrebat:

Am nevoie de cateva idei de afaceri profitabile la 3.000 euro. Daca se poate ceva doar online, daca nu si ceva fizic.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ajung banii doar daca esti cizmar sa cureti ca pe vremuri la cerere

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să cumperi și să revinzi prin Internet.

| Alverto a răspuns:

Investește în jocuri video, fă o echipă și creează (vezi că pe magazin play este o taxa care trebuie sa o plătești o singura data pentru a putea lansa jocurile)

Dacă nu, cumpără cărți despre antreprenoriat, fiindcă cea mai buna investiție este in tine (in cunoștințe)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poţi investi în plantaţii de viţă de vie de soi din care să faci vin, să-l depozitezi în cramă şi să-l vinzi.