| Mihaila3665 a întrebat:

Salut, am nevoie de cel putin 4 motive in care sa aleg o universitate de business. Mersi

Răspuns Câştigător
| SingleForOne a răspuns:

Specializare de business (administrarea afacerilor) sau altele, cum ar fi marketing, economie, contabilitate, finanțe, etc?

Sunt păreri și răspunsuri diferite la fiecare categorie.

7 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

1. Bani
2. Bani
3. Bani
4. Bani

| Mihaila3665 explică (pentru Catrice):

E o idee adica i-au 12000 £ pe an?

| Lilith33 a răspuns:

Iar eu îți dau doar un singur și mare motiv să NU alegi o "universitate de busniess": felul în care te exprimi.

| Mihaila3665 explică (pentru Lilith33):

Si eu iti dau un motiv in care nu ar trebui sa comentezi. Nu stiu cine te crezi sa ma corectezi pe mine. Sa iti fie rusine

| Lilith33 a răspuns (pentru Mihaila3665):

"să mă corectezi pe mine" este o expresie sub orice critică, dar tu vrei neapărat la universitate. Biata limbă română...

| NoisyLight00 a răspuns (pentru Lilith33):

Își bate asta joc de limba română cum îmi bat eu joc de rasa ta de anorexica

| Lilith33 a răspuns (pentru NoisyLight00):

Mă kac pe tine, impotent retard. laughing