| CrisTany a întrebat:

Salut, am nevoie de niste idei pentru vara asta, vreau sa incep niste proiecte, pe internet desigur. Daca mi-ati putea recomanda niste proiecte, sau niste limbaje de programare de invatat care se cauta si pot face ceva cu ele. Multumesc, si nu uitati pe net vreau sa fac dar si in afara lui daca aveti idei. Funda!

5 răspunsuri:
| NicollHellen a răspuns:

Buna. Cauta firme care au nevoie de promoteri pe net, are o denumire in engleza meseria asta, dar nu imi aduc acum aminte. Poti castiga bani frumosi, de pe siturile ce le vei face sau anunturile ce le vei da, pentru a promova o firma, companie, magazin( depinde ce gasesti). Altceva in afara pc: chelner, ospatar, ajutor bucatar, distribuitor pliante, sa lucrezi la un service auto, curier( daca ai carnet). Dar din ce judet esti tu? Poate te pot ajuta.

| CrisTany explică (pentru NicollHellen):

Judetul Mures

| NicollHellen a răspuns (pentru CrisTany):

Sau uite o idee de afacere mica: Iti faci un cont de distribuitor(gratis-online) si incepi sa inscrii fete ca si reprezentant la una/ doua dintre aceste firme ( vezi blogul acesta: http://ladys-business.blogspot.gr/ ) Ele o sa dea comenzi( si la o singura persoana care da comanda tu ai 10% din vanzarile ei, adica daca o fata face o comanda de 200 lei tie iti revine 20 lei-intr-o luna, mai ales ca incepe scoala, poti strange in contul tau peste 60 lei stand)... Iar daca ai sa vrei sa iti extinzi afacerea atunci te astept sa discutam pe ladys. business! O seara buna! Ps: Scuzele mele ca am raspuns atat de tarziu. am fost in concediu.

| agnessme a răspuns:

Daca nu ai gasit inca un job perfect.......mai ai o sansa! copiaza linkul http://adv.justbeenpaid.com/? r=rh2h7V6zGi&p=jssbooster14 poti simplu sa lucrezi de acasa, FREE time. nu trebuie sa stii calculator, decat sa tastezi! BAFTA! ASTA E SANSA TA! vei fi ghidat pas cu pas

| pastapac a răspuns:

Fa un blog despre un subiect care iti place. Iesi si pe afara sa sa te inspiri despre ce sa scrii sau sa investighezi subiectul.