| Whipperx1 a întrebat:

Am nevoie de un credit pentru nevoi personale de 5000 euro.La ce banca as gasi o dobanda mai buna?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca stie cineva de pe TPU toate dobanzile.
Intra pe finzoom.ro, alegi credit de nevoi personale, introduci datele in tabel si o sa-ti dea toate dobanzile de la banci si o alegi pe cea care are DAE cel mai mic.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La aia la care incasezi venitul. Mereu va avea oferta cea mai buna pentru clientii sai

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt 30 de bănci în România.
Eu am găsit cele mai bune dobânzi la BRD.

| danbnz a răspuns:

BRD

| IonutzMariusz a răspuns:

Depinde, spre exemplu eu am avut 6% dobândă la BT, nevoi personale 5 ani. Problema este salariul tău? Adică cu 1263 lei abia poți lua 9000 ron, trebuie să calculezi, banca poate merge pe 40% grad de îndatorare, trebuie să calculezi exact, mai este un factor și ce declari tu, situația familială, locativă. Unele banci pot cere acte pe ce declari

| Madalin0404 a răspuns:

Salut, BRD e ok