| capoi a întrebat:

Salut, am nevoie sa imi fac un card la Banca Transilvania dar problema e ca am 17 ani si unul din parinti nu e in tara iar celalt imi trebuie in jur de 1-2 luni sa il conving sa vina cu mine, se poate sa vina un alt adult de exemplu sora care are peste 18? sau frate etc?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ia un taxi si ia-ti parintele pe sus, daca iti trebuie 1-2 luni sa-l convingi... du-te cu masina si urca-l cu forta!

Răspuns utilizator avertizat
| Gabi991 a răspuns:

Nu. Îți trebuie acordul părinților.

| capoi explică (pentru Gabi991):

De unde stii? ai facut?

Răspuns utilizator avertizat
| capoi explică (pentru KoroSensei):

Mhm, o sa vad ce fac

| Daria_Elena_1996 a răspuns:

Atata timp cat are peste 18 ani...cardul se poate face pe numele lui iar tu sa il folosesti