| Mouse22 a întrebat:

Am niste bani in contul de PaySafeCard si vreau sa-i scot pe card. Din cate am inteles trebuie mers la banca BCR sau prin site-ul ala Skrill?

2 răspunsuri:
| Levente a răspuns:

Se poate cere restituirea banilor pe pagina PaySafeCard
https://customer.cc.at.paysafecard.com/customerrefund/start.xhtml

Skrill si payza.com accepta plata cu PaySafeCard. Dar sunt si multe altele. Atat am știut acum să-ți scriu.
La banca sau altundeva sunt locații unde se fac alimentari cu bani. Tot acolo se pot și întreba cum se poate retrage.

| xYonasuper a răspuns:

Daca ai auzit bine, inseamna ca asa este