| ptr_sofica a întrebat:

Am o banda de alergat veche cam de 5 ani pe care nu o mai folosesc, as vrea sa scap de ea si sa o vand. Cat credeti ca as putea lua pe ea? A fost luata cu vreo 2000 de lei si e foarte putin folosita. As scoate 1000? Voi ce spuneti? E luata din decathlon.

2 răspunsuri:
| ALEXICAmarketing a răspuns:

Probabil ca 1000 lei.

| RavenNymph a răspuns:

Ai putea lua chiar 1200 pe ea, mai ales în situația actuală când majoritatea vor să facă sport fără să iasă afară. Încearcă pe un site de vânzări și pune prima dată prețul pe la 1500 pentru că oamenii își vor dori să negocieze și se va ajunge până la urmă la 1000-1200 cum îți dorești și tu.