| Costel9695 a întrebat:

Salut.Am o încăpere cu o masă de biliard, tenis de masă, darţ şi masă de futbol.Ce mese/jocuri mai pot fi introduse? (fără jocuri de noroc). Cele mai practice şi distrative enumerări de astfel de mese/jocuri primeşte fundă.O zi frumoasă

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca spatiul permite, se pot introduce:
Sah, table, minigolf, (mini) popice, etc.
Pentru femei: colt de barfe (dotat sau nu cu diferite ustensile pentru "sezatoare" happy ).

| Alexandrionelu a răspuns:

Air hokey, aparat de dat cu pumnul, simulator auto/ moto/de zbor.

| SoulReaver a răspuns:

Pinball, poti pune jocuri arcade (cele tip dulap street fighter, pacman, etc) air football sau cum i se spune.

| kta1431k a răspuns:

Salut, depinde de incapere si perosoanele ce intra in acesta incapere despre care se vorbeste. Exista mese cu jocuri de societate precum Monopoly sau jocuri de carti foarte distractive, masa cu picioare pentru table, sah, ruleta, posibilitatile sunt multe, totul depinde de spatiu. Pentru mai multe detalii, cauta jocuri de societate.