| Mortish a întrebat:

Salut,am o întrebare am fost la interviu la mc Donalds, am primit ceva, foi, pentru a face analize urmând sa le duc când termin.Așa am și făcut am depus dosarul.De acum ce urmează? Voi fi angajat sau am umblat degeaba? Ofer funda.

Răspuns Câştigător
| DaniTDCI a răspuns:

Salutari, vei fi angajat in maxim 2-3 zile, pana ajung actele.

| Mortish explică (pentru DaniTDCI):

Hei,actele deja le am depus, la mc Donalds inapoi, doar la șefa trebuie sa le dea.

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

O sa fii anuntat, cotactat de catre ei.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai rabdare te vor suna ei daca totul este ok cu analizele, ce varsta ai esti fata?