| necu91 a întrebat:

am o moneda din anul 1767 si as dori sa stiu macar cat valoreaza. mersi mult!

Răspuns Câştigător
| cris_2039 a răspuns:

Depinde din ce tara, in ce conditie se afla si nu-ti face prea multe planuri ca din monede nu faci bani...o moneda dacica costa cam 200 de lei asa ca mai nimic pentru 1767 din pacate.

2 răspunsuri:
| PredatoR a răspuns:

Oho, bravo, de unde o ai?big grin nu stiu cat valoreaza dar sfatul meu ar fi sa n-o vinzi

| victorrdg a răspuns:

Gen 10 lei...saddaca tii da cineva si p astiasadSfatu meu...m-ai bine tine-o ca si suvenirlaughing