| Casper003 a întrebat:

Salut, am o nelamurire. De cateva zile am dat de Onlive, (un site de cloud gaming, descarci aplicatia respectiva de la ei de pe site si te joci). Dupa cum stiti uni dintre voi care ati folosit/folositi Onlive, trebuie sa platesti. Jocurile respective au pretul in USD. Vreau sa stiu daca eu care am card in lei, pot cumpara acele jocuri care au pretul in USD? (din cate am vazut trebuie card Visa sau MasterCard, ceea ce nu e o problema pentru ca am)

4 răspunsuri:
| Kripter a răspuns:

Iti Propun Steamul! Dar Onlive e bun pentru ca in fiecare saptamana poti juca cate un joc gratiuuit timp de o ora sau doua! Si da poti cumpara dar ai cauta Onlive Europe sau ceva de genu sa fie in euro?

| Casper003 explică (pentru Kripter):

Onlive Europe? Imi poti da un lunk ceva?

| Kripter a răspuns (pentru Casper003):

Nope! Am intrebat daca ai cautat. vad ca nu este Europe dar incerca sa cumperi
un joc trebuie sa mearga! Bafta

| Casper003 explică (pentru Kripter):

Pe steam poti juca la fel ca pe Onlive? Adica cloud gaming? Dai add: bogdanm_98@yahoo.com, si imi explici acolo.