| Andreirs a întrebat:

Salut.
Am o problemă.
Am vrut sa returnez banii cash pentru un produs dar am apasat din greseala pe returnare pe card.
Acum nu pot scoate z.
Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai poti sa faci nimic, astepti sa-ti intre banii pe card, iar pe viitor nu te mai repezi niciodata sa apesi pe butoane fara sa te gandesti bine inainte.
"Graba strica treaba!" spune un proverb romanesc care in cazul tau, se adeveresete.
Relaxeaza-te ca nu pierzi nimic, este doar o chestie de timp ca ei sa pregateasca refundul si sa-ti faca plata.