| Anonimpisica112 a întrebat:

Am o problema cu site-ul betano, Astazi am vrut sa imi schimb datele de pe cont, am sunat la ei si am spus CNP, Nume corect dar am zis din greseala data nasteri gresita, mai pot face ceva?

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca aia pe care i-ai sunat sunt putin mai inteligenti decat o cizma, vor observa ca data nasterii data de tine nu se pupa cu aia din CNP si, probabil, te vor suna ei pentru confirmare.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca mai poti, fiindca le-ai dovedit ca persoana care i-a sunat nu esti tu, spunand o data incorecta.