| ussser00112001 a întrebat:

Salut! Am o proprire de 250 ron, dar am aflat ca o sa fie si cheltuieli in plus deoarece s-a constatat proprirea. Stiti cumva care ar fi cheltuielile in plus? Multumesc.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu avem de unde sa stim, pentru ca nu avem decizia finala unde se mentioneaza toata cheltuielile de judecata si nici pe cat sunt penalizarile, calculate procentual pe fiecare an de intarziere.
Asa ceva nu se poate ghicii, de aceea trebuie sa mergi la Finante si sa intrebi, personal.

| Nemeessis a răspuns:

Salut. Probabil e vorba de cheltuielile judecătorești.