| Sawarekh a întrebat:

Salut, am primit niste haine noi din Statele Unite, de la verii mei, haine calitative si noi.

Cum aflu ce pret ar costa? Exista vreun centru care sa-mi spuna cat valoreaza?

Vreau sa le vand fiindca nu sunt genul meu, decat sa le tin degeaba in casa, ma mai fac cu ceva banuti.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi ce scrie pe etichete si da si tu un search pe google.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mergi la un magazin unde se vând haine second hand.

| anonimg a răspuns:

Intră prin magazinele second-hand și vezi ce prețuri sunt.
Nu cred că ți le va lua un magazin sh, dar poți încerca.
Altfel va trebui să le vinzi tu prin târguri sau pe internet dacă ai răbdare.

| Wr3nch a răspuns:

Sa vinzi cadouri e lipsa de respect dar asa e romanul. Poti cauta pe fiecare in parte pe google si afli prețul

Răspuns utilizator avertizat
| Wr3nch a răspuns (pentru AlexCucuBaw):

E lipsa de respect fata de membrii familiei, care nu erau obligati sa ii cumpere si sa ii trimita haine de firma.

Răspuns utilizator avertizat